Viac ako 55 000 produktov!

Tipy na vianočné darčeky 2020

Potešte svojich najbližších a podarujte im na Vianoce nejaký trendy kúsok!

Ponúkame vám inšpiráciu na vianočné darčeky, s ktorými spravíte radosť naozaj každému.

Tipy pre dámy

Nadčasovou a univerzálnou čiernou shopper kabelkou určite potešíte každú nákupnú maniačku. Tento must have kúsok nesmie chýbať v šatníku každej ženy.

Praktická kabelka z eko kože

Všetci milujeme spánok a dôležité je cítiť sa pri ňom pohodlne a príjemne. Preto obdarujte svoju polovičku mäkučkým pyžamovým setom od Rossli, a my vám zaručíme, že na tieto Vianoce bude spomínať celý rok.

Obľúbený sivý pyžamový set

Doplnok, bez ktorého sa nezaobíde žiadna žena v mrazivom počasí. Dámske rukavice reagujúce na dotykový dispej nielen príjemne zahrejú, ale aj potešia svojou praktickosťou.

Huňaté rukavice v 6tich farbách

Tipy pre pánov

Pánska spodná bielizeň je skvelým vianočným darčekom! Ani netušíte ako veľmi muži považujú nákup spodnej bielizne a ponožiek za plytvanie časom. Buďte kreatívne a vyberte niečo, čo nemusí byť presne jeho štýl. Napríklad tento fantastický kúsok obľúbenej značky Esotiq & Henderson. Nebojte sa, určite to bude nosiť a ešte sa vám aj poďakuje!

Štýlové pánske boxerky

Ďalším vhodným darčekom pre pánov je červený pulóver, ktorý si na seba oblečie každý typ muža. Oživte mu šatník vzormi alebo farbami a obdarujte ho týmto svetrom na akúkoľvek príležitosť.

Jednofarebný rebrovaný pulóver

Univerzálnym darčekom pre ostatných členov rodiny sú jednoznačne papuče. Vybrať si môžete personalizované s nápismi, klasické, s potlačou alebo bez. Zídu sa vám a bezpochyby aj návšteve.

Zateplené papuče so zimným motívom

Nezabúdajte na najmenších, pre ktorých sú Vianoce výnimočným dňom v roku. K obľúbeným hračkám im pribaľte aj praktické kúsky oblečenia. Dievčatá potešíte ružovo-sivou vestičkou a chlapcov pohodlnými tepláčikmi.

Viacfarebná vesta z umelej kožušiny

Šedé praktické tepláky

Pri nakupovaní vám želáme veľa trpezlivosti a nezabúdajte, že oblečenia nie je nikdy dosť, a každý sa teší na nádielku, ktorú objaví pod vianočným stromčekom!

Fenome
Logo