Viac ako 55 000 produktov!

Tepláková súprava – najštýlovejšie oblečenie sezóny

Prečo by ste si mali kúpiť teplákovú súpravu?

Tepláková súprava si prešla dlhú cestu a stále zostáva tu. Kedysi sa tepláky nosili len ako domáce oblečenie, pri návšteve fitness centier alebo pri behu. Potom sa niečo zmenilo. Zrazu ste si všimli, že teplákové súpravy nosia známe osobnosti, a potom ich začali nosiť vaši priatelia. Kompletná tepláková súprava je najnovším spôsobom, ako vyzerať módne a športovo. Vďaka novým elegantným dizajnom, ktoré sú k dispozícii, môžete teplákovú súpravu prakticky nosiť na viac miest, ako v miestnom obchode alebo doma na gauči. Tu sú dôvody, prečo si tento kúsok zaobstarať aj vo viacerých farbách.

Sú dostatočne priedušné

Aj keď tepláky majú rôzne veľkosti, všetky sú vyrobené z materiálu, ktorý umožňuje voľné prúdenie vzduchu okolo pokožky. Keby nebolo toho úžasného tepla, ktoré poskytujú, zabudli by ste, že na sebe niečo vôbec máte. Veľmi obľúbené sa teraz stali aj teplákové komplety.

Zdroj: https://www.instagram.com/iversanns/

Sú veľmi praktické

Teplákové súpravy sú vyrobené pre šport, a ponúkajú úplnú flexibilitu, aj keď nemáte v úmysle vykonávať žiadnu športovú činnosť. V porovnaní s inými nohavicami, napríklad rifľovými, tu existuje sloboda pohybu a ľahkosť. V konečnom dôsledku sú vždy tou najpraktickejšou voľbou a vy budete hviezdou aj v čistej bielej farbe .

Zdroj: https://www.instagram.com/luciamokranova/

Je dostupný obrovský výber

Tepláky majú v súčasnosti veľa farieb a vzorov. V zimnom období si môžete vybrať z basic farieb a cez leto svoj šatník spestriť pastelovými či neónovými farbami. Jednoducho si užívajte slobodu a štýl, ktorý tepláky ponúkajú. Hlavne sa neobávajte farebného prevedenia teplákov, ktoré vás určite oživí.

Zdroj: https://www.instagram.com/veronika.vagnerova/

Sú trendy

Všetci vieme, že trendy prichádzajú a odchádzajú, a vo svete pouličného štýlu sa cyklus popularity mení rýchlosťou blesku. Nosenie teplákovej súpravy je prehlásením, že aj vy ste v obraze a viete, čo sa deje. Či už zvolíte klasickú čiernu alebo budete kombinovať iné farebné prevedenia.

Zdroj: https://www.instagram.com/tatianazidekova/

Odolnejšie ako ste si mysleli

Nie je žiadnou novinkou, že tepláky vydržia dlhšie ako bežné nohavice alebo dokonca rifľovina. Teplákové materiály sú vyrobené tak, aby odolali opotrebovaniu – pamätajte, že boli vyrobené s ohľadom na športovcov. Toto je tiež jedna z veľkých výhod teplákov. V rôznych farebných prevedeniach nájdete aj tepláky pre pánov.

Zdroj: https://www.instagram.com/michalmravec/

Stále v pohodlí

Teplákové nohavice ponúkajú plné pohodlie a všestrannosť, ktorú získate iba pri nosení pyžama – s trochou vkusu a štýlu. Na rozdiel od bavlnených džínsov, ktoré potrebujú niekoľko praní, aby boli jemné a ľahké na pokožke, sú teplákové nohavice pohodlné od prvého dňa.

Zdroj: https://www.instagram.com/milanskriniar/

So štýlovými teplákovými súpravami teraz môžete zažiariť v každom ročnom období.

Fenome
Logo