Viac ako 55 000 produktov!

Kabelka – náš prenosný svet v ochrannej sieti

Kabelka pre ženu nie je len kabelkou. Je to jej prenosný svet zabalený v ochrannej sieti. Na rozdiel od mužov, ktorí rýchlo chytia kľúče a peňaženku, zastrčia si ich do veľkých vreciek a vybiehajú z dverí, ženy majú dobre premyslené čo si so sebou vziať. Od ženského balzamu na popraskané pery až po núdzové skladovanie make-upu, a od hromadiacich sa vreckoviek po hygienické vložky, sa v dámskej kabelke toho nájde naozaj veľa. Nehovoriac o kľúčoch, peňaženke, vode, opaľovacom kréme, nabíjačke na telefón, slúchadiel, sponiek do vlasov..

Tento všestranný doplnok, do ktorého investujete, má mnoho druhov a my vám predstavíme niektoré z nich. Vy sa potom rozhodnete, aký kúsok sa vám do šatníka hodí.

  1. Kabelka cez rameno

Každá žena musí mať spoľahlivú tašku s dostatkom úložného priestoru, ktorá sa ešte aj pohodlne nosí. Je to nesmierne všestranná taška, ideálna pre každú príležitosť. Využijete ju na nákupoch po meste, cestou do školy alebo len tak do práce. Kabelky cez rameno sú veľmi rozsiahlou kategóriou, v ktorej nájdete veľké množstvo veľkostí, vzorov a tvarov.

  1. Crossbody kabelka

Názov tejto tašky pochádza z tradičného sedla umiestneného na chrbte koňa. Nazýva sa tak kvôli pôvodnému účelu, pre ktorý bola vytvorená, nosiť niekoľko základných vecí pri jazde na koni. Ale teraz patrí crossbody kabelka k nevyhnutným módnym doplnkom. Charakteristickým znakom je predná časť, ktorá sa dá sklopiť a dá sa pripnúť sponou. Zvyčajne sú relatívne malé a sú dodávané s dlhými remienkami cez telo.

  1. Aktovka

Ďalšia populárna klasika je aktovka. Je to veľká taška, ktorá sa zvyčajne používa na bežné nosenie. Aktovky sú relatívne priestrannejšie ako vaše priemerné kabelky, a obdĺžnikové telo s plochým dnom zabezpečuje dostatok priestoru na veci.

 

  1. Kabelka do ruky

Kabelka je dostatočne veľká s nakloneným telom v tvare polmesiaca a zvyčajne má aj dlhý remienok na nosenie cez rameno. Kabeliek do ruky nájdete asi najväčší výber, od farebných kombinácií až po dokonalé prevedenia, z ktorých si favorita určite nájdete.

  1. Listová kabelka

Aj táto kabelka je must have každého dámskeho šatníka. Listová kabelka je veľmi praktická malá taška, zvyčajne elegantná, s využitím na neobyčajné príležitosti. Vďaka jednoduchému dizajnu pôsobí štýlovo a prakticky padne okamžite do ruky. Uchopíte ju do ruky ako list, alebo využijete jej nenápadné ramienka.

  1. Ruksak

Naše kategórie uzatvára jedna z najpraktickejších tašiek a tou je ruksak. Tento veľmi obľúbený kúsok s nadčasovým prevedením si určite zamilujete. Nielen pre pohodlné nosenie, ale aj pre veľký výber variácií.

Fenome
Logo