Viac ako 55 000 produktov!

Aké farby vám v roku 2021 nemôžu chýbať v šatníku?

Módny priemysel každoročne vyprodukuje kúsky v rôznych farebných škálach, ktoré sa dajú skvelo nakombinovať. Napriek tomu, ľudia nosia neustále tmavé, nevýrazné basic kúsky. Aj keď nastali krušné časy, kvôli pandémii Covid-19, prečo si nespríjemniť dni pestrými farbami? V týchto 4 farbách nie len zažiarite, ale vám aj prinesú pocit radosti. 

 


Zelená

Ak sa pýtate o akých farbách je reč v prvom rade ide o zelenú farbu, ktorá sa nesie v žltozelenom odtieni. Táto farba nie je určená iba pre letné obdobie, ale môžete s ňou vytvoriť aj krásny zimný, alebo jarný outfit. Stačí ak do vášho klasického všedného outfitu doplníte kúsok v žltozelenom odtieni.

Môžete skombinovať napríklad bielu blúzku s džínsami a zeleným kardigánom, alebo kabátom. Ak vám však nevadí experimentovať, môžete túto farbu nakombinovať so sýtou modrou a tak vytvoriť naozaj zaujímavý a pestrý outfit.

Žiarivá oranžová

Ďalšia farba, ktorá nesmie chýbať vo vašom šatníku je žiarivá oranžová. Oranžová farba patrí medzi teplé slnečné farby a pomáha bojovať proti zlej nálade. Musíte si však dávať pozor na to, aký ste typ. Ak ste žena jarného, alebo jesenného typu nemusíte sa báť tejto farby. Ak ste však letný, alebo zimný typ nesmiete to s touto farbou prehnať. Noste ju skôr na spodnej časti odevu, alebo na doplnkoch.

Rovnako ako predošlú zelenú farbu, môžete žiarivo oranžovú skombinovať s klasickými kúskami a oživiť tak celý outfit. Napriek tomu, že veľa ľudí sa bojí tejto extravagantnej farby, je lepšie kombinovateľná ako si myslíte. Môžete ju skombinovať aj s inými rovnako pestrými farbami, akými sú modrá, žltá a ružová. Skúste skombinovať oranžový sveter s modrými nohavicami a určite budete neprehliadnuteľná.

Ružová

Do očakávaných trendov roku 2021 sa dostala aj ružová, konkrétne takzvaná žuvačková ružová, ktorá má viac odtieňov. Všetky odtiene sú skvelo kombinovateľné s bielou farbou, ktorá vám so svetlými doplnkami dodá mladistvý a ženský vzhľad.

Ak sa nebojíte experimentovať, určite siahnite aj po pestrejších farbách, ako je napríklad oranžová, či žltá. Rovnako môžete skvelo vyzerať aj v celom ružovom komplete. Nakoľko má táto ružová viacero odtieňov, môžete ich skombinovať, ale nič nepokazíte, ak siahnete po rovnakých odtieňoch.

Keď si myslíte, že ružová farba je príliš dievčenská a je určená len pre mladé dievčatá, mýlite sa. Skúste skombinovať čierny top s ružovými nohavicami a uvidíte, že túto farebnú kombináciu si zamilujete.

Mellow jellow

Poslednou farbou je mellow jellow, čo v preklade znamená jemná žltá. Práve takáto jemná žltá farba pôsobí upokojujúco. Je vhodná pre blondínky, brunetky, hnedovlasé, ale aj červenovlasé ženy. Na rozdiel od oranžovej farby, je vhodná pre akýkoľvek typ pleti.

Aby ste vyzerali štýlovo, skombinujte napríklad žlté šaty s doplnkami v korálovej modrej, zelenej, tyrkysovej, hnedej či v ružovej farbe.

So zelenou v žltozelenom odtieni, žiarivou oranžovou, žuvačkovou ružovou a jemnou žltou farbou oživíte svoj outfit s každým kúskom. Môže sa jednať o základný kus odevu ako je napríklad blúzka, nohavice, či obuv. Ale taktiež aj o doplnky, akými sú šperky a kabelka. Nebojte sa experimentovať s farebnými kombináciami. Spestrite si deň svojim outfitom a ukážte iným, že farby dokážu zázraky.

Mohlo by Vás zaujímať...

Dámske Blúzky

Dámske Šaty

Dámske Nohavice

Fenome
Logo